Na dobry początek

4.11.16

Mam na imię Ania i jestem nałogową miłośniczką wszystkiego, co jest związane z domem, ogrodem, architekturą, wystrojem wnętrz i designem.


Nieustannie ulepszam swoje otoczenie, by mnie i mojej rodzinie żyło się w nim lepiej i przyjemniej. Nie podążam ślepo za trendami, ale jestem ich namiętną obserwatorką i krytykiem. Kocham przestrzenie przyjazne rodzinie, z których bije ciepło i spokój, tak bardzo potrzebne każdemu z nas.

Nigdy nie stoję w miejscu. Jestem mamą dwóch małych szkrabów i koordynatorem dużego działu w korporacji. Wszędzie mnie pełno i ciągle gdzieś biegnę, ale moim ukochanym miejscem na ziemi jest moje mieszkanie.

Ponieważ mój domoholizm uległ ostatnimi czasy znacznemu pogłębieniu, wbrew zdrowemu rozsądkowi i zawartości portfela, rozpoczęłam z mężem budowę naszego wymarzonego domu :)

O czym będę pisać? O wszystkim, co ma związek z domem, budową i jego urządzaniem. Znajdziesz tu rzeczy, które lubię i polecam, porady, które u mnie się sprawdziły, projekty DIY oraz masę pomysłów na lepsze życie. Pokażę Ci mój wiejski domogród i zdradzę kilka sekretów, dzięki którym od ponad roku nie kupuję warzyw i kwiatów.


Cieszę się, że tu zajrzałeś i życzę Ci miłej lektury,


Ania

PS Możesz się ze mną skontaktować poprzez:

EMAIL

domoholiczka@gmail.com

FACEBOOK

www.facebook.pl/domoholiczka

TWITTER

www.twitter.com/domoholiczka

INSTAGRAM

www.instagram.com/domoholiczka

Koniecznie przeczytaj

0 komentarze

Facebook

Napisz do mnie!

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *